Prawie tydzień trwały poszukiwania 36-latka, niestety z tragicznym finałem. W jaworznickim lesie odnaleziono ciało mężczyzny.
Sylwester Kwieciński wyszedł z domu 20 września i od tamtego momentu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Trwające kilka dni poszukiwania zakończyły się w czwartkowy poranek w lesie na terenie Jaworzna.
Znaleziono ciało mężczyzny, przy którym znajdowały się dokumenty, pozwalające potwierdzić tożsamość poszukiwanego. Działania w tej sprawie prowadzi prokuratura rejonowa w Jaworznie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












