Mysłowiccy policjanci zatrzymali złodzieja energii elektrycznej. W miniony czwartek funkcjonariusze KMP Mysłowice ujawnili w jednym z mysłowickich mieszkań nielegalny pobór prądu.
W dniu 02.10.14 r. w dzielnicy Rymera w trakcie kontroli klatek schodowych funkcjonariusze mysłowickiej policji ujawnili nielegalne podłączenie do instalacji elektrycznej i kradzież prądu. Sprawcą kradzieży okazał się być 43-letni mysłowiczanin.
Po oszacowaniu strat wyrządzonych kradzieżą, sprawca będzie musiał zapłacić za skradziony prąd, ponadto za przestępstwo kradzieży energii elektrycznej grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


