Żółty Przewodnik Gault & Millau to publikacja recenzująca najlepsze restauracje na świecie. W tym roku w jego polskiej edycji pośród 540 wyróżnionych lokali gastronomicznych znalazła się także mysłowicka cukiernia Pani Foremka prowadzona przez Sylwię Grodzką-Habę, półfinalistkę pierwszej edycji telewizyjnego programu „Bake Off. Ale ciacho”.
„Nasza radość nie zna granic! Udowodniliśmy, że sercem, zaangażowaniem i ciężką pracą można stworzyć miejsce, którego sława będzie sięgać hen, hen poza granice naszego miasta! Jestem wzruszona. Dziękujemy!” napisała Sylwia Grodzka-Haba na facebookowym fanpage’u Pani Foremki.
Już niebawem więcej na ten temat.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












