Po 45 latach pracy w kulturze, w tym 20 na stanowisku dyrektora Miejskiego Centrum Kultury w Mysłowicach, Jacek Turalik przeszedł na emeryturę. Na tę okoliczność przygotowaliśmy dla niego krótki film. Był on wyświetlany na uroczystości, na której pracownicy Mysłowickiego Ośrodks Kultury i społeczność miasta dziękowała Jackowi Turalikowi za to, co zrobił dla kultury w naszym mieście. Zobaczcie go już teraz.
A więcej na temat samego wydarzenia znajdziecie tutaj.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











