Tenisiści stołowi ze Szkoły Sportowej w Mysłowicach przywieźli brązowy medal z wojewódzkiego turnieju.
Na finałowy turniej województwa Śląskim w tenisie stołowym, który odbył się 28 listopada 2024 roku w Łaziskach Górnych zjechało się osiem najlepszych drużyn regionu. W zawodach rywalizowali uczniowie klas 7-8. Drużyna chłopaków w składzie: Andrzej Ratka, Dima Antoniec i Tymon Urban wywalczyli wysokie trzecie miejsce.
– Trzeba zaznaczyć, że mysłowiczanie przegrali tylko jeden mecz i to z późniejszymi zwycięzcami finałów, aktualnymi Mistrzami Polski, uczniami z ośrodka Polskiego Związku Tenisa stołowego z Czechowic – Dziedzice – wyjaśnia trener Jurij Fomin.
Wielkie brawa i gratulacje dla chłopaków.
Źródło: Jurij Fomin















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)















