31,80 zł za segregowane i 63,60 zł za niesegregowane – tyle w skali miesiąca za wywóz odpadów zapłaci w nowym roku każdy mieszkaniec Mysłowic. Zadecydowali o tym radni podczas ostatniej sesji nadzwyczajnej.
Do tej pory stawki za gospodarowanie odpadami komunalnymi kształtowały się na poziomie 25 zł za śmieci segregowane i 50 zł za niesegregowane. Za podwyżką opowiedziało się 12 radnych, 4 było przeciw, a 3 wstrzymało się od głosu. Więcej o podwyżkach cen wywozu odpadów w naszym materiale Dlaczego śmieci kosztują nas coraz więcej?.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












