Mysłowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym, który przez 3 lata ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. W trakcie przeszukania znaleźli przy nim amfetaminę. 33-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odsiedzi zasądzone pół roku, a za posiadanie narkotyków grozi mu dodatkowo do 3 lat więzienia.
Mysłowiccy policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób zatrzymali mężczyznę, który od 3 lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Z posiadanych przez mundurowych informacji wynikało, że 33-letni mysłowiczanin, który przez ten czas ukrywał się poza naszym miastem, od kilku dni miał ponownie przebywać na terenie Mysłowic. W sobotę został rozpoznany i zatrzymany na ul. Krakowskiej. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony.
W trakcie policyjnych czynności mundurowi znaleźli przy nim także amfetaminę. Mysłowiczanin trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 6 miesięcy, a za posiadanie narkotyków grozi mu dodatkowo do 3 lat więzienia.
Źródło: KMP Mysłowice















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













