W poniedziałek 7 lutego po godzinie 7.00 na skrzyżowaniu ulic Świerczyny i Obrzeżnej Północnej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
– Kierujący mazdą nie ustąpił pierwszeństwa kobiecie jadącej peugeotem – mówi sierż. szt. Łukasz Paździora, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach.
W wyniku zderzenia się pojazdów kobieta została zabrana do szpitala.
Na miejsce zdarzenia została zadysponowana policja, straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, OSP Mysłowice Janów oraz pomoc drogowa. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają policjanci.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











