2 maja na ulicy Obrzeżnej Zachodniej odbędzie się akcja „Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie”. To wspólna inicjatywa klubu MGM i Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach.
Funkcjonariusze w trakcie kontroli będą przypominać kierującym o zachowaniu szczególnej ostrożności, a motocykliści o spoglądaniu w lusterka podczas jazdy i wzajemnym szacunku na drodze. Podczas akcji będą rozdawane naklejki „Patrz w lusterka, motocykle są wszędzie”.
Wspólne działania rozpoczną się w poniedziałek 2 maja o godzinie 11.00 w okolicach ronda na ulicy Obrzeżnej Zachodniej w stronę centrum Mysłowic.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













