Usunięcie odpadów niebezpiecznych ze składowiska w Brzezince to największe tego typu realizowane w ostatnich latach zadanie w Polsce. Sprawa, choć ciągnęła się od 2018 roku, oficjalnie została zamknięta 1 lipca br. O skutkach środowiskowych i problemach z nimi związanych opowiada prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












