Mysłowiccy policjanci poszukują nieznanego sprawcy, który podczas prezentacji garnków w jednej z mysłowickich restauracji skradł kamerę.
– W czwartek, podczas prezentacji garnków w restauracji „Niebo” przy ulicy Mikołowskiej 3 nieznany dotąd sprawca skradł kamerę o wartości 2400 zł. Obecnie nasze działania polegają na odnalezieniu sprawcy – relacjonuje st. sierż. Dawid Szlachetka, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach.
Osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt z dyżurnym KMP w Mysłowicach.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


