Przy kapliczce Jarlików na ulicy Grunwaldzkiej odprawiono 24 czerwca mszę świętą w intencji mieszkańców. Uroczystość wpisała się w obchody Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
24 czerwca to ważna data w całym Kościele. W Mysłowicach, których patronem jest św. Jan Chrzciciel, ten dzień ma wyjątkowe znaczenie. Mieszkańcy tradycyjnie spotkali się przy kapliczce na Grunwaldzkiej, by wspólnie się modlić.
Oprawę muzyczną zapewniła Orkiestra Dęta KWK Mysłowice-Wesoła pod dyrekcją Mirosława Kaszuby. W uroczystości wzięli udział także przedstawiciele władz miasta i mieszkańcy.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)
































