Siesta na Fali już za nami. Niedzielne popołudnie upłynęło w atmosferze relaksu, pysznych smaków i rodzinnej zabawy, przyciągając mieszkańców.
Na uczestników czekały grillowane przysmaki, domowe lemoniady, lody, miodowe specjały oraz owocowe deserki. Najmłodsi bawili się na dmuchańcach, korzystali z animacji, brali udział w konkursach z nagrodami i tworzyli kolorowe bańki mydlane.
To była prawdziwa uczta dla zmysłów i rodzinny relaks w najlepszym wydaniu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












