W Parku Zamkowym w Mysłowicach przeprowadzono akcję sadzenia roślin i porządkowania zieleni.

W inicjatywie uczestniczyli prezydent Wojciech Chmiel, firma Taxus Arbor, Zakład Oczyszczania Miasta Mysłowice, Mysłowicka Rada Seniorów, Młodzieżowa Rada Miasta Mysłowice, Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Mysłowice oraz uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Śląskich. Uczestnicy wspólnie obsadzali donice, tworząc mikroogrody i porządkując przestrzeń zieloną.

Akcja miała na celu poprawę estetyki parku i zaangażowanie mieszkańców w dbanie o miejską zieleń.