Ponad 500 zawodników z 20 krajów rywalizowało w międzynarodowym turnieju Prague Open. Wśród nich znalazła się dziesięcioosobowa reprezentacja KS Mysław, która wróciła z Czech z medalami i wartościowymi wynikami.

Największe sukcesy mysłowiczanie odnieśli w rozgrywkach drużynowych. Andrzej Ratka, grając w parze z zawodnikiem z Niemiec, zwyciężył w turnieju pocieszenia. Brązowy medal zdobyła Alicja Jakimiak, występująca wspólnie z Laurell Kocik z Tarnowskich Gór. Na najniższym stopniu podium stanęli również Michał Kaszyca i Władysław Matkowski w kategorii chłopców do lat 11.

Dobre występy zawodnicy KS Mysław zanotowali także w rywalizacji indywidualnej. Igor Ptak znakomicie przeszedł fazę grupową, pokonując 3:0 rozstawionego z numerem 6 zawodnika z Anglii. W turnieju głównym wygrał również z reprezentantami Słowacji i Czech. Jego udział zakończył się dopiero na etapie walki o strefę medalową po meczu z zawodnikiem z Niemiec chińskiego pochodzenia.

Udany występ zaliczył także starszy z braci Ptaków. Po wyjściu z grupy z drugiego miejsca pokonał zawodnika z Czech, a jego dalszą drogę zatrzymał dopiero Duńczyk Erik Holer, późniejszy półfinalista turnieju.

Kolejne miejsca na podium dla KS Mysław przyniosły turnieje pocieszenia. Brązowe medale wywalczyli w nich Alicja Jakimiak oraz Aleksander Muranow.

Wyniki osiągnięte przez zawodników z Mysłowic potwierdziły ich wysoki poziom sportowy oraz zdolność do rywalizacji z czołowymi tenisistami stołowymi z wielu krajów.