Zawodnicy klubu mają za sobą udany weekend startów w Sosnowcu i Katowicach, skąd wrócili z licznymi medalami.
Podczas Międzynarodowego Turnieju Judo w Sosnowcu, który odbył się 14 czerwca, złote medale zdobyli Lena Liszka, Kacper Liszka i Tymoteusz Marchewka.
Na drugim stopniu podium stanęli Igor Dziwisz, Aleksandra Krawczyk, Lena Hajduk, Iga Chlebowska, Leon Gornacz oraz Natalia Sabatowska.
Brązowe medale wywalczyli Tymoteusz Cieślik, Oliwia Węda, Alicja Sarna, Julian Wilk, Maksymilian Janik, Borys Szczuchnik i Zofia Niesyto.
Tego samego dnia w Katowicach rozegrano Grand Prix Polski Ju-Jitsu. Weronika Stajniak zdobyła złoty medal w konkurencji Ne Waza Gi oraz srebrny medal w formule No Gi.
Łącznie zawodnicy klubu wywalczyli 16 medali w turnieju judo oraz dwa krążki podczas Grand Prix Polski Ju-Jitsu.
























![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













