Od 14 do 17 maja br. w Luboniu odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii młodziczek. Nasze trzy zawodniczki – Julia Tomecka, Klaudia Franaszczuk, Alicja Gasz, pod okiem starszej koleżanki Aleksandry Wojciechowskiej.
W ubiegłym roku zawodniczki zdobyły brązowy medal,więc w tym apetyt był jeszcze większy. Zawodniczki KTS-u spełniły oczekiwania i to z nawiązką. W turnieju drużynowym, dziewczyny zdobyły srebrny medal, przegrywając finał 2:3 z drużyną z Wrocławia.
Dziewczyny zdobyły złoty medal w grze podwójnej. Para deblowa: J. Tomecka, K. Franaszczuk-sprawiła miłą niespodziankę, wygrywając tę konkurencję. Alicja Gasz wraz z koleżanką z Piotrawina zajęła bardzo dobre 5 miejsce. Natomiast w grze pojedynczej najlepiej zaprezentowała się J. Tomecka – 5 miejsce, A. Gasz-13 miejsce, K. Franaszczuk – 33 miejsce.
Natomiast kadetki walczyły w 21 – 24 maja br. w Krośnie.Tutaj już tak kolorowo nie było, ale zawodniczki są pierwszorocznymi kadetkami. Drużynowo mysłowickie mistrzynie śląska zdobyły 9 miejsce.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



