W dniu 7.09.2013r w Łaziskach Górnych rozegrano turniej półfinałowy Śląskiej Ligi Juniorek. Prawo startu w turnieju miały tylko drużyny klubowe, których uczestniczyły zawodniczki z rocznika 1996 oraz młodsze. Klub Tenisa Stołowego MOSiR Mysłowice wystawił do gry bardzo młodą drużynę, składającą się z jednej kadetki i młodziczek. Jednak zespół w składzie: Braś Julia, Grzesińska Zuzanna, Tomecka Julia i Franaszczuk Klaudia poradził sobie na półfinałach doskonale. Dziewczyny w swojej II grupie, składającej się z 8 drużyn zajęły trzecie miejsce i awansowały do I Śląskiej Ligi Juniorek. Gratulujemy.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


