Na wniosek mieszkańców urząd miasta podjął decyzję o wprowadzeniu ruchu jednokierunkowego na ulicy Wojska Polskiego. Zgodnie ze znakami, kierowcy mogą na nią wjechać jedynie od strony przychodni lekarskiej, a wyjechać kierując się na ulicę Armii Krajowej.
Mieszkańcy wnioskowali o wprowadzenie ulicy jednokierunkowej głównie z uwagi na parkujące na poboczach samochody, które uniemożliwiały płynny ruch w obu kierunkach. Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przychyliła się do prośby mieszkańców, uznała jednak że ruch ma się odbywać w kierunku ul. Armii Krajowej.
Przy ulicy ustawiono już znaki drogowe. Kierowcy, którzy chcą dostać się na Wojska Polskiego muszą zjechać z ulicy Armii Krajowej w Wyspiańskiego, a następnie za przychodnią zdrowia skręcić w prawo.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












