Wzorem lat ubiegłych, także w tegoroczne Walentynki mysłowiczanie mieli okazję spędzić czas na dobrej zabawie na lodowisku w Parku Słupna.
Ci, którzy nie chcieli spędzić święta zakochanych na oklepanych kolacjach lub wypadach do kina, mogli przyjść na plenerowe lodowisko w Parku Słupna. Tam czekały na nich walentynkowe konkurencje przygotowane przez MOSiR.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)

















































