W niedzielę rano (17.09), na autostradzie A4 doszło do niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w barierę energochłonną. Podróżujący wyszli ze stłuczki bez szwanku.
Niedzielnym porankiem strażacy odebrali zgłoszenie o kolizji na 344 kilometrze autostrady A4.
– Po przybyciu na miejsce strażacy zastali samochód osobowy marki Opel, który zjechał z pasa i uderzył w barierę energochłonną. – mówi mł. bryg. Wojciech Chojnowski, rzecznik prasowy KM PSP
Funkcjonariusze Państwowej Straży Pożarnej w Mysłowicach zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Na miejsce przybyło także pogotowie ratunkowe, jednak podróżujący pojazdem nie uskarżali się na żadne dolegliwości i odmówili pomocy medycznej.
Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia bada policja.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











