fot.WOŚP

Także w Mysłowicach zbierane będą pieniądze dla małych pacjentów. Już 13 stycznia na ulicach miasta kwestować będą wolontariusze WOŚP, a w hali MOSiR odbywać się będą ciekawe wydarzenia. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy można wspomóc na wiele sposobów, nie tylko poprzez wrzucenie datku do puszki. Jeśli jesteś właścicielem ciekawych przedmiotów – oddaj je na licytację!

Wielki Finał w Mysłowicach odbędzie się w hali widowiskowo- sportowej MOSiR. W przerwie koncertów prowadzone będą licytacje. W związku z tym każdy kto zechciałby wspomóc Orkiestrę, może przynieść ciekawe fanty do Kancelarii Prezydenta Miasta Mysłowice.

Zbiórka prowadzona jest do piątku przed Wielkim Finałem, tj. do 11 stycznia.

Zlicytować można… prawie wszystko!

Na licytację można przekazać ciekawy, unikatowy przedmiot, ale nie tylko on może stać się ciekawym fantem. Jesteś przedsiębiorcą i przykładowo oferujesz zabiegi kosmetyczne? Możesz podarować voucher na swoje usługi. Prowadzisz sklep? Na licytację możesz przekazać bon na produkty z Twojej oferty.

Na licytację można wystawić niemal wszystko – wszystko zależy jedynie od pomysłowości i możliwości osoby przekazującej coś na licytację.

Jeżeli ktoś miałby pomysł na jedną z licytacji, mysłowicki magistrat zachęca do kontaktu z Kancelarią Prezydenta Miasta Mysłowice (ul. Powstańców 1, tel. 32 317 11 67, mail: kancelaria@myslowice.pl).