We wtorkowy wieczór 29 października salę widowiskową Mysłowickiego Ośrodka Kultury wypełnili miłośnicy niekoniecznie przyzwoitych żartów. „Liga niezwykłych standuperów”, czyli szóstka komików z różnych stron Polski, rozbawiła mysłowiczan do łez.
Na scenie pojawili się Maciej „Lobo” Linke, Paulina Potocka, Jakub Ćwiek, Ola Petrus i Michał Pałubski. Gospodynią wieczoru była Magda Kubicka. Jak na stand-up przystało, nie zabrakło żartów z religii, związków, seksu, a przede wszystkim z samych siebie. Były interakcje z publicznością, a nawet śląskie słówko „hasiok” sprytnie wplecione przez komików w ich programy. Widownia stanowiła przekrój różnych pokoleń, ale wszyscy bawili się wyśmienicie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)






















