Mysłowicki Ośrodek Kultury powraca z uwielbianą przez mieszkańców naszego miasta inicjatywą. Już w maju ruszą „Odczarowane podwórka”.
MOK zmieni zwyczajne, spokojne podwórka w miejsca przepełnione radością, zabawą, kreatywnością i sąsiedzką integracją. Spodziewajcie się wielu gie i spotkań, które z pewnością połączą młodsze pokolenia ze starszymi i stworzą lokalne więzi.
Każde spotkanie będzie zupełnie inne, bo to właściciele i zarazem mieszkańcy podwórka będą współgospodarzami. To świetna okazja nie tylko do zacieśnienia relacji, ale również do zaprezentowania swoich talentów czy pasji.
Jeśli masz ochotę zgłosić swoje podwórze/ogród, możesz je zgłosić do Mysłowickiego Ośrodka Kultury do 23 kwietnia. Koniecznie uzasadnij, dlaczego to właśnie u Ciebie powinien pojawić się Mokuś ze swoją ekipą oraz co chciałbyś pokazać.
Jeśli chcesz zaskoczyć sąsiadów, nie czekaj i zgłoś się!















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












