W czwartek, 14 maja, w sali sesyjnej Urzędu Miasta Mysłowice odbyła się uroczystość Jubileuszy Diamentowych Godów, podczas której świętowano 60-lecie pożycia małżeńskiego dziewięciu par.

 

Podczas spotkania uhonorowano mieszkańców, którzy przez sześć dekad wspólnie budowali swoje życie. Uroczystość miała podniosły i rodzinny charakter, a jubilaci odebrali gratulacje oraz życzenia zdrowia i kolejnych wspólnych lat.

60-lecie pożycia małżeńskiego świętowali: Danuta i Edward Heluszka, Barbara i Aleksander Janiszewscy, Aniela i Franciszek Kisiała, Anna i Jan Kubanek, Eugenia i Jerzy Mikunda, Halina i Józef Skórkowie, Teresa i Henryk Tuszyńscy, Janina i Marcel Wioska oraz Elżbieta i Henryk Zubel.

Władze miasta podkreśliły, że wieloletnie małżeństwa są przykładem wytrwałości, wzajemnego wsparcia i wspólnego budowania rodzinnych relacji.

Uroczystość była okazją do wspólnego świętowania oraz złożenia życzeń jubilatom.