Celne serwy, energiczne wyskoki do bloku i odbite w ostatnim momencie piłki – trudno odmówić meczom siatkówki plażowej tego, że potrafią trzymać w napięciu. Jeżeli chcecie przekonać się o tym osobiście, przyjdźcie do Parku Słupna. W minioną niedzielę rozpoczęły się tam Otwarte Mistrzostwa Mysłowic w siatkówce plażowej. Kolejne eliminacje już za tydzień!

16-ty raz szukają mistrza

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje mistrzostwa naszego miasta w siatkówce plażowej już od 16 lat. Na boiskach w Parku Słupna rok rocznie mierzą się nie tylko mysłowiczanie, w turnieju zawalczyć może każdy siatkarz bez względu na miejsce zamieszkania, konkurencja jest więc spora.

Przed nami cztery spotkania

Podobnie jak w ostatnich ubiegłych latach, tegoroczny cykl mistrzostw składa się z pięciu turniejów. Za nami pierwsze, niedzielne eliminacje (8.07). Pozostałe odbędą się kolejno 15 lipca, 29 lipca i 12 sierpnia, a największe emocje, czyli turniej finałowy, zaplanowano na 26 sierpnia. Podczas każdego ze spotkań na mieszkańców – nie tylko wiernych fanów dyscypliny – czekają wysportowane sylwetki par męskich, żeńskich i mikstów oraz wyśmienita, sportowa atmosfera. To dobra okazja by zobaczyć, czym siatkówka plażowa różni się od tradycyjnej, albo nawet dać się zachęcić do spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie!

Kolejne, eliminacyjne spotkanie już 15 lipca o godzinie 10:00!