Stowarzyszenie „Amadeusz” oraz Mysłowicki Ośrodek kultury serdecznie zapraszają mieszkańców Mysłowic na doroczny koncert uczniów swojego ogniska muzycznego. Młodych muzyków będzie można podziwiać we wtorek 19 czerwca od godz. 17:00 w sali widowiskowej przy ul. Grunwaldzkiej 7.
Podczas koncertu wystąpią uczniowie z klas fortepianu, skrzypiec, gitary, fletu poprzecznego oraz śpiewu estradowego. W programie znajdą się utwory klasyczne i rozrywkowe. Wstęp na to wydarzenie jest wolny.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












