fot.KMP Mysłowice

W sylwestrową noc przy ul. Podgórskiej o godzinie 23:15 młodzi mężczyźni ukradli kamerę o wartości 700zł z ogródków działkowych “IRYS”. Ich poczynania zarejestrował… skradziony sprzęt. Komenda Miejska Policji w Mysłowicach prowadzi właśnie postępowanie w tej sprawie, opublikowano także wizerunek przestępców.

– W dniu 31 grudnia 2018r. o godzinie 23:15 trzech młodych mężczyzn dokonało kradzieży kamery monitoringu z ogródków działkowych “IRYS” przy ul. Podgórskiej. Publikujemy zarejestrowany przez skradzioną kamerę wizerunek sprawców i liczymy na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości – mówi sierż. Damian Sokołowski z mysłowickiej policji.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzn należy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach przy ul. Starokościelnej 2, tel. 32 317 32 00 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego tel. 32 317 32 80, adres e-mail: kryminalny@myslowice.ka.policja.gov.pl. Policja zapewnia o anonimowości mieszkańców posiadających jakiekolwiek informacje.